Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content related to Code-House company.


Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści związane z firmą Code-House.

Materiały z Eclipse DemoCamp

Zgodnie z obietnicą z poprzedniego postu zamieszczam materiały z prezentacji którą wczoraj przeprowadziłem w ramach Warszawskiego Eclipse DemoCamp Galileo 2009.

Spring IDE Celem prezentacji było dodanie obsługi nowej (niestandardowej) przestrzeni nazw w Spring IDE. Jako dobry przykład rozbudowanej przestrzeni nazw wybrałem konfigurację komponentu servicemix-file. Jako że nie udało mi się przed prezentacją zmusić Apache XBean do pracy wewnątrz Eclipse musiałem stworzyć własny namespace handler. Dopiero wczoraj, późno w nocy stworzyłem patch który umożliwia podpięcie normalnego handlera. Jakkolwiek przykład dla spójności pozostał ze starym kodem.

Zapraszam do pobierania slajdów z prezentacji oraz kodu kodu źródłowego projektu.

Niestety nie udało mi się omówić wszystkich aspektów które chciałem, zatem możecie spodziewać się publikacji na temat rozszerzania Spring IDE. :-).

 

2 replies


  1. Prezentacja ciekawa, aczkolwiek chyba chciałeś pokazać za dużo jak na 15-minutową prezentację. Ja w sumie oczekiwałem omówienia samego Spring IDE, które używam, ale na pewno nie znam wszystkich możliwości.


  2. Cześć Tomek,
    Początkowo chciałem się skupić właśnie na możliwościach Spring IDE, jednak po zastanowieniu stwierdziłem, że to będzie za krótko i temat będzie mało przystawał do DemoCampu, stąd zdecydowałem się na przygotowanie wtyczki, na co nie starczyło mi niestety czasu.

Leave a reply