Materiały z Eclipse DemoCamp

3 Cze
2009

Zgodnie z obietnicą z poprzedniego postu zamieszczam materiały z prezentacji którą wczoraj przeprowadziłem w ramach Warszawskiego Eclipse DemoCamp Galileo 2009.

Spring IDE Celem prezentacji było dodanie obsługi nowej (niestandardowej) przestrzeni nazw w Spring IDE. Jako dobry przykład rozbudowanej przestrzeni nazw wybrałem konfigurację komponentu servicemix-file. Jako że nie udało mi się przed prezentacją zmusić Apache XBean do pracy wewnątrz Eclipse musiałem stworzyć własny namespace handler. Dopiero wczoraj, późno w nocy stworzyłem patch który umożliwia podpięcie normalnego handlera. Jakkolwiek przykład dla spójności pozostał ze starym kodem.

Zapraszam do pobierania slajdów z prezentacji oraz kodu kodu źródłowego projektu.

Niestety nie udało mi się omówić wszystkich aspektów które chciałem, zatem możecie spodziewać się publikacji na temat rozszerzania Spring IDE. :-).

2 komentarze to Materiały z Eclipse DemoCamp

Avatar

Tomasz Bartczak

11 czerwca, 2009 at 16:50

Prezentacja ciekawa, aczkolwiek chyba chciałeś pokazać za dużo jak na 15-minutową prezentację. Ja w sumie oczekiwałem omówienia samego Spring IDE, które używam, ale na pewno nie znam wszystkich możliwości.

Avatar

admin

12 czerwca, 2009 at 09:36

Cześć Tomek,
Początkowo chciałem się skupić właśnie na możliwościach Spring IDE, jednak po zastanowieniu stwierdziłem, że to będzie za krótko i temat będzie mało przystawał do DemoCampu, stąd zdecydowałem się na przygotowanie wtyczki, na co nie starczyło mi niestety czasu.

Comment Form

You must be logged in to post a comment.

top