Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content related to Code-House company.


Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści związane z firmą Code-House.

Warszawski Eclipse DemoCamp Galileo 2009

W dniu 2 czerwca 2009 odbędzie się Warszawski Eclipse DemoCamp Galileo 2009, nasza firma wspiera to wydarzenie merytorycznie oraz finansowo. Głównym sponsorem jest fundacja Eclipse.
Działanie to doskonale wpisuje się w profil naszej firmy, której celem jest współpraca ze społecznością oraz promowanie rozwiązań Open Source – Spring IDE – o którym będzie mowa to projekt z otwartym kodem źródłowym rozwijanym w dużej mierze przez SpringSource.

Tematy które będą prezentowane:

  • 18:00-18:15 Spring IDE, czyli o wsparciu dla Springa wewnątrz IDE. Łukasz Dywicki
  • 18:20-18:35 Wyślij swoją myszę na urlop, czyli o skrótach i szablonach w Eclipse. Wojciech Erbetowski
  • 18:40-18:55 Wtyczka do Eclipse w 5 … no może 15 minut. Mateusz Zięba
  • 19:00-19:15 Rozszerzanie JDT dzięki Equinox Aspects i AJDT weaving service. Michał „migi” Grzejszczak
  • 19:20-19:35 Z Eclipsem w chmurach w 15 minut, czyli jak użyć GoogleApp Engine wraz z pluginem do Eclipse, aby uruchomić aplikację w 15 minut. Łukasz Lenart
  • 19:40-19:55 Oracle JRockit Mission Control, czyli demonstracja profilowania i diagnostyki aplikacji Java przy użyciu Eclipse. Waldemar Kot

Pierwsza pogrubiona prezentacja to nasza :-). Co kryje się w podtytule wsparcie dla Springa wewnątrz IDE? Głownie obszary związane z edycja kontekstu zapisanego w XML, co dokładnie? Tego dowiecie się już na prezentacji. Materiały jak i przykłady zostaną opublikowane na tym blogu po wtorku. Raz jeszcze serdecznie zapraszam na świętowanie nowego wydania. :)

 

2 trackbacks

Leave a reply